Μαζί μας συνεχίζει την Επιμελητηριακή της Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, η Δέλιου Μαρία, ως Υποψήφια Σύμβουλος στις ερχόμενες επιμελητηριακές εκλογές.
Η Μαρία δραστηριοποιείται επαγγελματικά εδώ και πολλά χρόνια με την παραγωγή και εμπορία ετοίμων ενδυμάτων, ενώ διατηρεί και την οικογενειακή επιχείρηση εμπορίας ενδυμάτων “M & B Fashion”, με 3 υποκαταστήματα, σε Παραλία Κατερίνης, Κατερίνη και Λεπτοκαρυά.
Είναι απόφοιτος του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) του Α.Π.Θ. και διετέλεσε Πρόεδρος του Συλλόγου Ελεύθερων Επαγγελματιών Παραλίας «ΚΕΡΔΩΟΣ ΕΡΜΗΣ».
Είναι έγγαμη με τον Ηλία Κυριζόπουλο, μητέρα 2 κοριτσιών.
Η πολυετής και πολυσχιδής επαγγελματική της δραστηριότητα και κοινωνική της παρουσία εγγυώνται τη συνέχιση της επιτυχημένης συμμετοχής της στα Επιμελητηριακά δρώμενα.
Καλωσόρισες Μαρία στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!