Η Ελένη Φουρέιρα δεν έχασε λεπτό μετά από την θριαμβευτική εμφάνισή της στο Α’ Ημιτελικό της Eurovision. Μπήκε στο πρώτο αεροπλάνο για την Αθήνα για να πάρει στην αγκαλιά της τον μονάκριβο γιο της, καρπό του έρωτά της με τον Αλμπέρτο Μποτία. «Είναι η πρώτη φορά από τη γέννησή του που είμαι μακριά του 4 ημέρες» ήταν η πρώτη κουβέντα που είπε στους δημοσιογράφους, οι οποίοι την περίμεναν στον αεροδρόμιο.
Την Κυριακή λοιπόν, Γιορτή της Μητέρας όπως έχει καθιερωθεί να ονομάζεται η δεύτερη Κυριακή του Μαΐου, η Ελένη Φουρέιρα είπε να εκμεταλλευτεί τον υπέροχη και καιρό και πήγαν στην θάλασσα για παιχνίδια στην άμμο.
Όπως θα δείτε στις φωτογραφίες που ανέβασε στον προσωπικό λογαριασμό της στο Instagram, μαμά και γιος πήγαν στη θάλασσα πλήρως εξοπλισμένοι με κουβαδάκια, φτυάρι και πλαστικές φόρμες σε διάφορα σχήματα, με τα οποία έπαιξαν.
Η ανάρτηση της Ελένης έγινε δεκτή με ενθουσιασμό από το fan club της ενώ πολλοί επώνυμοι φίλοι της έσπευσαν να στείλουν τις ευχές της. Ανάμεσά τους ήταν η Κατερίνα Καινούριου, ο Στέλιος Κουδουνάρης, η Δούκισσα Νομικού και η Μελίνα Ασλανίδου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!