Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής των Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και ο Βαλάντης Μπιτόπουλος.
Ο κ. Μπιτόπουλος διατηρεί το κρεοπωλείο «Η ωραία Βρύα» στην Κατερίνη, έχει βιοτεχνία αλλαντικών και δραστηριοποιείται επίσης και στο χώρο της εστίασης ως ιδιοκτήτης της ταβέρνας «Ο δικός μας φάρος».
Είναι Πρόεδρος του Σωματείου Κρεοπωλών Ν. Πιερίας.
Ο κ. Μπιτόπουλος είναι παντρεμένος και έχει δυο κόρες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!