Εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές του Εθνικού Νέου Κεραμιδίου, για την επικράτησή τους στον τελικό του 42ου Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας, καθώς επίσης, προς το τεχνικό επιτελείο, τον Πρόεδρο και το Δ.Σ. του συλλόγου.
Συγχαρητήρια αξίζουν και στη φιναλίστ ομάδα της Ακαδημίας Πλαταμώνα, για την προσπάθεια που κατέβαλε.
Η νέα αυτή επιτυχία του Εθνικού Νέου Κεραμιδίου αποτελεί συνέχεια της επάξιας ανόδου του στη Super League 2. Εύχομαι από καρδιάς, καλή δύναμη και ακόμα υψηλότερες διακρίσεις στο μέλλον.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!