O Δημήτρης Σταρόβας πήρε εξιτήριο από το «Τζάνειο» όπου νοσηλευόταν για δύο βδομάδες.
Ο αγαπημένος μουσικός είχε υποστεί ελαφρύ ισχαιμικό επεισόδιο προ δυο εβδομάδων, ωστόσο κατά τη διάρκεια της αποθεραπείας του υπέστη και κολπική μαρμαρυγή.
Παράλληλα, το ισχαιμικό του προξένησε πρόβλημα στην ομιλία, κάτι το οποίο αντιμετωπίζεται με λογοθεραπεία.
Ο Γολγοθάς του Δημήτρη Σταρόβα δεν έχει τελειώσει καθώς αναμένεται να συνεχίσει την αποθεραπεία του.
Η πρώτη εικόνα μέσα από το νοσοκομείο
![](https://www.pronews.gr/wp-content/uploads/2024/05/29/starovas1.webp)
![](https://www.pronews.gr/wp-content/uploads/2024/05/29/starovas3.webp)
![](https://www.pronews.gr/wp-content/uploads/2024/05/29/starovas2.webp)
Νωρίτερα ο Δημήτρης Σταρόβας μέσα από το Τζάνειο νοσοκομείο εμφανίστηκε φορώντας t-shirt με συμβολικό μήνυμα «Don’t Quit», χαιρέτησε δημοσιογράφους και φωτογράφους, ευχαριστώντας τους για τη συμπαράσταση.
Σε χθεσινές δηλώσεις της για την πορεία της υγείας του καλλιτέχνη, η Ματίνα Παγώνη, ανέφερε τα εξής:
«Όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα, θα ακολουθεί τις οδηγίες των γιατρών. Σύντομα θα είναι κοντά μας. Σταδιακά ρυθμίζονται όλα για τον κάθε ασθενή και από εδώ και πέρα, χρειάζεται προσοχή».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!