Πρωτοπόρος ο Δήμος Πύδνας Κολινδρού, αποδεικνύοντας για άλλη μία φορά ότι αποτελεί κόμβο Αθλητικών Εκδηλώσεων, φιλοξενεί και διοργανώνει σε συνεργασία με το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Κεντρικής Μακεδονίας Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. την Ημιτελική και την Τελική Φάση Final Four Πρωταθλήματος Παίδων 2023-24. Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο ΔΑΚ Κολινδρού «Ευάγγελος Πολύζος».
Ημέρες διεξαγωγής: 11 & 12 Μαίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGONFZaTiC2nHS4-WHMfojBkgAJSnR9oJ5cb8BeAWJfBdUcx7sYEZKANhnUODr2IQOWqOcvujFdD9onw_ysmSClFyobUaBzt1KV8moNRLts286yMnIe-NwOvQttgJnXIghhvodYECMIPyzCIP5ccYhKKq_bk2QgF4mMsPHfBD_5acwaR8dYgAGqd6Fd0E3/s16000/440340962_7457673510948383_2167474006250568347_n.jpg)
Αντιδήμαρχος Αθλητισμού
Ηλίας Ε.Πολύζος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!