Συγχαίρω τον αθλητή του Αρχελάου Κατερίνης, Νίκο Ζινίσα, για την κατάκτηση με τα εθνικά μας χρώματα του χάλκινου μεταλλίου, στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πάλης U15, που διεξήχθη στο Λουτράκι Κορινθίας. Ο Νίκος με τις αθλητικές επιδόσεις του κάνει υπερήφανους όλους τους δημότες και αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση.
Θερμά συγχαρητήρια απευθύνω επίσης προς τον αθλητή Παύλο Τσεντίδη για την συμμετοχή του στην ίδια κατηγορία, καθώς και προς τους προπονητές του Αρχέλαου Κατερίνης: Σάββα Τσεντίδη, Κώστα Ταμό και Κώστα Ζινίσα.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!