Η δεκαετή προσφορά της Αντιπεριφερειάρχη ενότητας Πιερίας κ. Σοφίας Μαυρίδου αναγνωρίστηκε Με την απονομή τιμητικής πλακέτας από τα χέρια του Προέδρου της Ελληνικής Ομοσπονδίας πάλης κ.Λεωνακη Στέργιου.
Η απονομή έγινε στο πανελλήνιο πρωτάθλημα πάλης στην άμμο στην Παραλία Κατερίνης και στο beach bar Aloha,
Το πρωτάθλημα στηρίζεται κάθε χρόνο τα τελευταία 10 χρόνια από την κ.Μαυριδου και την Αντιπεριφεριακη ενότητα και δίνεται έτσι η δυνατότητα στον σύλλογο των Ολυμπίων Κατερίνης να διοργανώνουν κατ' επανάληψη το σημαντικό αυτό πρωτάθλημα στην Παραλία Κατερίνης προσελκύοντας όλα αυτά τα χρόνια σε αυτήν χιλιάδες αθλητές και επισκέπτες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!