Με βαθύτατη οδύνη και ιδιαίτερη συγκίνηση πληροφορηθήκαμε σήμερα την ξαφνική απώλεια του αγαπημένου μας ανθρώπου, φίλου και πρώην μέλους Διοικητικών Συμβουλίων του ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΥ 1961, Δημητρίου Αδαμόπουλου.
Σύσσωμο το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961, ο Πρόεδρος και όλη η ΠΙΕΡΙΚΗ οικογένεια εκφράζουν τα ειλικρινή, θερμά και βαθύτατα συλλυπητήριά τους στην οικογένειά του, στη σύζυγό του Χριστίνα και στους δυο γιους του, τον Θάνο και τον Γιώργο.
Ο εκλιπών, αγαπητός Δημήτρης υπήρξε ένθερμος, ακούραστος εργάτης και εξαίρετος χαρακτήρας αφήνοντας το στίγμα του στον ΠΙΕΡΙΚΟ μας, στην ομάδα μας και στην Κατερίνη που αγάπησε και τίμησε καθώς και στην κοινωνία της Πιερίας.
Θα μείνει για πάντα στην ιστορία του συλλόγου μας. Ευχόμαστε να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει και ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του, δίνοντας δύναμη και κουράγιο στους οικείους του.
Γραφείο Τύπου και Ενημέρωσης ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΥ 1961
Γραφείο Τύπου και Ενημέρωσης ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΥ 1961
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!