Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφια Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, η Ηλιάδου Ελένη, η οποία δραστηριοποιείται με επιτυχία επί σειρά ετών τόσο στο εμπόριο, όσο και στον τομέα των υπηρεσιών.
Διετέλεσε Αντιπρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Κατερίνης, Αναπληρωτής Πρόεδρος του Εμπορικού Τμήματος του Επιμελητηρίου Πιερίας, καθώς και ενεργό μέλος σε πολλές επιτροπές του Επιμελητηρίου. Έχει πτυχίο Εργοδηγών Δομικών Έργων και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Λογιστικής και είναι μητέρα 2 παιδιών.
Η Ελένη είναι μία από τις πρωτοπόρους της γυναικείας επιχειρηματικότητας στον τόπο μας και το απέδειξε εμπράκτως με την επιτυχημένη επαγγελματική της δραστηριότητα. Γυναίκες με την κατάρτιση και την ενεργητικότητα της Ελένης προσθέτουν αξία στην επιχειρηματική κοινότητα της Πιερίας.
Καλωσόρισες Ελένη στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!