Στην Ημαθία περιόδευσε ο Γ.Αυτιάς και δεν φάνηκε να κρατήθηκε και μέσω ιδιοκτήτη εταιρείας καλούσε τους εργαζομένους να τον ψηφίσουν!
«Κατεβαίνει στις ευρωεκλογές, είναι το νούμερο 4, είναι ο δικός μας άνθρωπος, τον έχετε δει όλοι στην τηλεόραση, τώρα θα τον στείλουμε και στην ευρωβουλή. Εντάξει παιδιά; Με τη βοήθειά σας, με την ψήφο».
Έτσι «ευγενικά» ο ιδιοκτήτης της «TASTY FRUIT» στην Ημαθία, Στέφανος Αποστολίδης, υπέδειξε στους εργαζόμενους, να ψηφίσουν τον υποψήφιο ευρωβουλευτή της ΝΔ Γιώργο Αυτιά, που επισκέφθηκε την επιχείρησή εμπορίας και μεταποίησης φρούτων του, συνοδευόμενος από τον αντιπεριφερειάρχη και άλλα στελέχη της ΝΔ.
«Κατεβαίνει στις ευρωεκλογές, είναι το νούμερο 4, είναι ο δικός μας άνθρωπος, τον έχετε δει όλοι στην τηλεόραση, τώρα θα τον στείλουμε και στην Ευρωβουλή.
— Areti Athanasiou (@AretiAthanasiu) June 7, 2024
Εντάξει παιδιά; Με τη βοήθειά σας, με την ψήφο».
Ο Στέφανος Αποστολίδης, ιδιοκτήτης της «TASTY FRUIT» στην Ημαθία,… pic.twitter.com/dcEcLDGwou
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!