Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφιος Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, ο Τζιουμέρκας Στέφανος, ο οποίος από το 2001 δραστηριοποιείται στην ασφαλιστική διαμεσολάβηση εκπροσωπώντας κυρίαρχες εταιρίες του κλάδου όπως : ALLIΑNZ, GENERALI, INTERAMERICAN και ERGO, διατηρώντας ένα χαρτοφυλάκιο άνω των 500 συνεργασιών, εντός και εκτός Πιερίας, αποτελούμενο κυρίως από επαγγελματίες.
Ο Στέφανος πραγματικός γνώστης, λόγω επαγγέλματος, του συνόλου των κλάδων και των ιδιαιτεροτήτων της τοπικής οικονομίας, αποτελεί πλεονέκτημα τόσο για τον συνδυασμό μας, όσο και για τον επαγγελματικό κόσμο της Πιερίας.
Καλωσόρισες Στέφανε στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!