Υποψήφιος σύμβουλος με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια και την επιμελητηριακή ομάδα « Πιερία Αύριο» θα είναι ο νυν επιμελητηριακός σύμβουλος Χρήστος Νάνος. «Συντάσσομαι με την ομάδα νίκης του κ. Πίτσια για μια Πιερία πρωταγωνίστρια στις εξελίξεις» αναφέρει.
Ο κ. Νάνος είναι ασφαλιστής, μεσίτης, και διατηρεί κατάστημα με τουριστικά είδη στην Παραλία Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!