Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας, συμμετέχει και ο Θάνος Δημητριάδης.
Ο κ. Δημητριάδης δραστηριοποιείται στον κλάδο της εμπορίας αυτοκινήτων, ενώ διαθέτει και ενοικιαζόμενα δωμάτια.
Η εταιρία ενοικιαζομένων δωματίων «Olympic Studios » στους Νέους Πόρους ιδρύθηκε το 2001, ενώ το 2017 ίδρυσε την εταιρία εμπορίας αυτοκινήτων «Arla Group».
Ο κ. Δημητριάδης είναι παντρεμένος με την Μάρα Βούλα και έχουν τρεις κόρες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!