Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και ο Κώστας Βαρνάς.
Ο κ. Βαρνάς δραστηριοποιείται εδώ και 20 χρόνια με την εμπορία και διακίνηση οινοπνευματωδών ποτών. Είναι πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της εταιρείας «ΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.Π.Ι.» η οποία διαθέτει ένα μεγάλο δίκτυο συνεργασιών και διανομών σε όλη την Ελλάδα. Οι εγκαταστάσεις της επιχείρησης βρίσκονται στην Πιερία, με υποκατάστημα στην Θεσσαλονίκη.
Ο κ. Βαρνάς διατηρεί επίσης το εμπορικό κατάστημα ένδυσης «GROOM» στην οδό Ανδρούτσου 6 στην Κατερίνη.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!