Μαζί μας συνεχίζει ο Τσιανάκας Κώστας, ως Υποψήφιος Σύμβουλος στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου.
Ο Κώστας είναι δεύτερης γενιάς επιχειρηματίας, διατηρεί κατάστημα υπό την επωνυμία "TsianaCash Systems" και ασχολείται με την εμπορία μηχανών γραφείου, συστημάτων παραγγελιοληψίας, ζυγιστικών συστημάτων, επιγραφών, video wall και αναλωσίμων ειδών γραφείου. Διαθέτει πτυχίο ηλεκτρονικών και τηλεπικοινωνιών από ΙΕΚ.
Έχει αναπτύξει αξιόλογη επαγγελματική δράση χάρη στην άρτια γνώση του αντικειμένου του και στην αξιοπιστία των υπηρεσιών του. Η στελέχωση του επιμελητηριακού θεσμού με επιχειρηματίες, όπως ο Κώστας, είναι βασική προϋπόθεση για την αναβάθμιση του.
Είναι έγγαμος με την Τζιάτζιου Ευγενία και πατέρας 2 παιδιών.
Καλωσόρισες Κώστα στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!