Ο Ερασιτέχνης ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ολοκληρώνοντας τη φετινή σεζόν 2020/21 εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες του προς τον προπονητή των Ακαδημιών Αναστάσιο Τσανούσα για το έργο και τη συνεισφορά του στην Σχολή Ποδοσφαίρου του ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΥ.
Ο ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ευχαριστεί θερμά τον προπονητή Αναστάσιο Τσανούσα για την προσφορά του και την προσήλωσή του στον σύλλογο και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην επαγγελματική σταδιοδρομία του.
Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος για το Δ.Σ. του Ερασιτέχνη ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΥ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!