Η ΠΑΕ Πιερικός μετά την ολοκλήρωση των επαφών και την συμφωνία με τον Νίκο Θεοδοσιάδη, ανακοινώνει την συνέχιση της συνεργασίας με το τεχνικό επιτελείο και την επόμενη ποδοσφαιρική περίοδο που θα μας βρει όλους μαζί στην SL2.
Επίσης θέλουμε να γνωστοποιήσουμε πως ξεκινάνε άμεσα οι επαφές με τους ποδοσφαιριστές που θα παραμείνουν και την επόμενη ποδοσφαιρική περίοδο, όπως και με αυτούς που αποτελούν στόχους της ομάδας μας για τον εμπλουτισμό του ρόστερ της νέας περιόδου.
Το Δ.Σ. της ΠΑΕ Πιερικός και ο Δήμαρχος Κατερίνης Κώστας Κουκοδήμος, με συντονισμένες κινήσεις έχουν εξασφαλίσει την ασφαλή μετάβαση του συλλόγου στην επόμενη κατηγορία και υπόσχονται πως η ανοδική πορεία του Πιερικού και η ισχυροποίηση του στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, θα συνεχίσει να αποτελεί πρωταρχικό τους στόχο τα επόμενα χρόνια!
Με εκτίμηση
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961 Π.Α.Ε
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!