Viber- Γίνετε ρεπόρτερ της Kapa News


Ακολουθήστε το Kapa News στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις με καθημερινή ενημέρωση


Οι αθλητικές μεταδόσεις 16/4/2022


Ο ημιτελικός του Τσιτσιπά με τον Ζβέρεφ στο Monte Carlo Masters, oι αγώνες για την 4η αγωνιστική των πλέι άουτ της Super League, τα ματς της Basket League και το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα στην Μάντσεστερ Σίτι και τη Λίβερπουλ για τα ημιτελικά του αγγλικού Κυπέλλου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κάλιαρι – Σασουόλο Serie Α Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 Νταβίντοβιτς Φοκίνα – Ντιμιτρόφ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Έλτσε – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports 4 Πανερυθραϊκός – Χαρίλαος Τρικούπης Α2 Μπάσκετ

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουντινέζε – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαμπντόρια – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Αουγκσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Μάιντς – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Φράιμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 Στέφανος Τσιτσιπάς-Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Περιστέρι – Άρης Basket League Mπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Ηρακλής – Κολοσσός Ρόδου Basket League Mπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σαουθάμπτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουότφορντ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αλαβές – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φιορεντίνα – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ FA Cup Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Ρούμπιν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Βαλένθια – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς – Γιούτα Τζαζ NBA Playoffs Mπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Λάρισα Basket League Mπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Τρεβίζο – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Mπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Λιλ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μέμφις Γκρίζλις – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Playoffs Mπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια