Η Διασωστική Ομάδα Πιερίας εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες της για τη σημαντική δωρεά, ενός προβολέα (projector), ο οποίος έρχεται να αντικαταστήσει έναν παλαιότερο ο οποίος δημιουργούσε προβλήματα και δυσχέραινε τις παρουσιάσεις μας κατά τη διάρκεια των μαθημάτων και των πιστοποιήσεων.
Η προσφορά έγινε από το τμήμα ΔΗ.ΠΑ.Κ. (Δημοτικά Παρκινγκ Κατερίνης) με πρωτοβουλία της προέδρου κ. Ασημίνας Πούλιου, και είναι ιδιαίτερα σημαντική για την εύρυθμη λειτουργία μας.
Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτιμήσεως έναντι της αξιόλογης και αξιέπαινης πράξης σας και προσβλέπουμε στην εθελοντική σας αρωγή μελλοντικά καθώς η συμβολή την ομάδας μας στα πολιτιστικά και κοινωνικά δρώμενα του δήμου μας είναι δεδομένη.
Μακάρι η πρωτοβουλία της προσφοράς και της ευαισθησίας του Δήμου να βρει άξιους μιμητές.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!