Ποιος μπορεί να αντισταθεί σε ένα ζεστό και λαχταριστό κομμάτι πίτσα; Κανείς, ούτε και η χαριτωμένη μπέμπα που πρωταγωνιστεί στο παραπάνω βίντεο.
Το κοριτσάκι είναι λίγων μηνών, έχει ξεκινήσει τις στερεές τροφές στη διατροφή του και σταδιακά δοκιμάζει νέες γεύσεις και υφές. Η μαμά της κατέγραψε σε βίντεο την πρώτη φορά που της έδωσε να δοκιμάσει πίτσα και η αντίδρασή της είναι μοναδική. Η χαριτωμένη μπέμπα παίρνει μία έκφραση απόλυτης απόλαυσης, όμοια με εκείνη που σίγουρα έχετε πάρει κι εσείς ουκ ολίγες φορές.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!