Μαζί με τον σύλλογο Καρκινοπαθών Κατερίνης – Πιερίας, o Δήμος Κατερίνης μετέφερε χθες το βράδυ σε όλη την πόλη, το μήνυμα της σημασίας της πρόληψης και έγκαιρης διάγνωσης για τον καρκίνο του μαστού. “Ποδηλατήσαμε για τη ζωή” στο 2ο BIKE for LIFE, η γιορτή συνεχίστηκε με pilates για όλους στην πλατεία Ελευθερίας και φωτίσαμε συμβολικά το άγαλμα της Ελευθερίας.
Ευχαριστούμε για τη συνεργασία: την ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΠΙΕΡΙΑΣ και για την υποστήριξη το: BOOTCAMP FITNESS STUDIO
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!