Στο περίπτερο 29 έκανε μια στάση η πρώην βουλευτής Πιερίας κ. Μαρία Μίχου, κατα την επίσκεψή της στην 11η Εμποροβιοτεχνική Έκθεση Πιερίας, για να παραχωρήσει μια ολιγόλεπτη συνέντευξη στην Kapa News & Kapa WebTV, και στον Πέτρο Σταθακόπουλο.
Η κ. Μίχου αφού εξέφρασε την ικανοποίηση της για την πολύ καλή πορεία της Έκθεσης, και την σημαντικότητα του θεσμού αυτού για τα οικονομικά δεδομένα της Πιερίας, αναφέρθηκε στις δύσκολες ημέρες του χειμώνα που έρχεται.
Φυσικά δεν παρέλειψε να κάνει την κριτική της στον χειρισμό της κυβέρνησης τόσο στο θέμα της πανδημίας, όσο και σ' εκείνο της οικονομίας.
Τέλος η κυρία Μίχου δεσμεύτηκε on camera για μια νέα συνέντευξη μεγαλύτερης διάρκειας και με περισσότερη θεματολογία, πολιτική και κοινωνική.
Δείτε ακόμη:
Η Kapa News & Kapa WebTV στην 11η ΕΒΕΠ Πιερίας – Βίντεο από όλα όσα έγιναν στην έκθεση το Σαββατοκύριακο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!