Τρόμος για φοιτήτρια στη Λάρισα όταν την Κυριακή το πρωί βρήκε μια οχιά μέσα στο διαμέρισμά της όπου διαμένει στην οδό Σκαρλάτου Σούτσου.
Η φοιτήτρια την εντόπισε στο πρεβάζι του διαμερίσματος. Τρομοκρατημένη κάλεσε αμέσως την Πυροσβεστική, η οποία έσπευσε στο σημείο και οι πυροσβέστες κατάφεραν να την πιάσουν άμεσα.
Σύμφωνα με πληροφορίες της ιστοσελίδας onlarissa.gr, αναφέρουν ότι το φίδι ήταν επιθετικό, αλλά οι έμπειροι άνδρες της Πυροσβεστικής με αποφασιστικές κινήσεις το εγκλώβισαν, το έπιασαν και έπειτα το απελευθέρωσαν στο φυσικό του περιβάλλον.
Το περίεργο της υπόθεσης δεν είναι ότι λίγο πριν εκπνεύσει ο Οκτώβριος κυκλοφορούν ακόμα φίδια, καθώς ο καιρός εξακολουθεί να είναι καλοκαιρινός, αλλά το γεγονός ότι ήταν οχιά και μάλιστα στο κέντρο της πόλης, ενώ κατάφερε να σκαρφαλώσει και στον 2ο όροφο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!