Τον Δήμαρχο Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμο επισκέφθηκε στο Δημαρχείο, ο νέος Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Πιερίας, Γεώργιος Κουκουσέλας με την ευκαιρία ανάληψης και επίσημα των καθηκόντων του.
Ο Δήμαρχος Κατερίνης, αφού ενημερώθηκε από τον Διευθυντή της Αστυνομίας, για τις προτεραιότητες που έχει θέσει, του ευχήθηκε καλή επιτυχία στα καθήκοντά του επισημαίνοντας χαρακτηριστικά: «Θερμά συγχαρητήρια. Είμαι βέβαιος, ότι, θα ανταπεξέλθετε με απόλυτη επιτυχία στα νέα σας καθήκοντα. Σας βεβαιώνω ότι με πνεύμα αμοιβαίας εμπιστοσύνης και συνεργασίας στεκόμαστε στο πλευρό σας».
Ο νέος Αστυνομικός Διευθυντής
«Εκφράζω την βεβαιότητα ότι και με την δική σας συμπαράσταση και συνεργασία, καθώς και με την συνδρομή της κοινωνίας θα καταφέρουμε να ανταποκριθούμε στα καθήκοντα και στις υποχρεώσεις μας προς το συμφέρον των πολιτών» τόνισε χαρακτηριστικά, ο κος Κουκουσέλας απευθυνόμενος στον Δήμαρχο Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!