Το Διοικητικό Συμβούλιο του Αθλητικού Πολιτιστικού Συλλόγου Δρομέων Ν. Πιερίας “ΖΕΥΣ” εκφράζει τα ειλικρινή συλλυπητήριά του στις οικογένειες των θυμάτων και εύχεται ταχεία ανάρρωση στους τραυματίες.
Λόγω του Πανελλήνιου πένθους, την Παρασκευή 3 Μαρτίου( 18 00μμ – 20 00μμ) και το Σάββατο 4 Μαρτίου 2023( 10 00πμ-15 00 μμ) θα γίνει κανονικά η διανομή των αριθμών, χωρίς μουσική.
Την Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 η διεξαγωγή του Ημιμαραθωνίου θα πραγματοποιηθεί κανονικά, ενώ σε ένδειξη σεβασμού και τιμής της μνήμης των θυμάτων θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή πριν την έναρξή του.
Από το Δ.Σ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!