Μια μοναδική βιωματική εμπειρία θα ζήσουν μικροί και μεγάλοι, στο 2ο Φεστιβάλ Πάρκου Κατερίνης από τις 12 έως τις 21 Μαΐου. Ένα μοναδικό γεγονός, που προσελκύει επισκέπτες από όλη την Ελλάδα.
Γιατί αξίζει να συμμετέχετε
Εάν είστε επαγγελματίας, ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ έως τις 21/04, για την υπαίθρια αγορά – MARKET: τηλέφωνο – 6977 022 647 και βρεθείτε στο επίκεντρο της διοργάνωσης, συμβάλλοντας σε μια μοναδική για τους επισκέπτες εμπειρία. Ήδη πολλοί επαγγελματίες, στο πλαίσιο της εξωστρεφούς πολιτικής τους έχουν εκδηλώσει το ενδιαφέρον τους και λαμβάνουν μέρος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!