Την ευχή και ευλογία του Μητροπολίτη Κίτρους Κατερίνης και Πλαταμώνα Γεωργίου έλαβε ο υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. Σπύρος Κουλκουδίνας κατά την επίσκεψή του στο Επισκοπείο, με αφορμή την ανακοίνωση της υποψηφιότητάς του στο ψηφοδέλτιο της Ν.Δ.στο νομό Πιερίας.
Ο κ.Κουλκουδίνας συζήτησε με τον Μητροπολίτη Γεώργιο θέματα που αφορούν την εκκλησία και το ποιμαντικό της έργο και με την ευκαιρία των Άγιων Ημερών ευχήθηκε καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση για όλους.
Ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Γεώργιος ευχήθηκε το Άγιο Φως να φέρει σε όλο τον κόσμο ελπίδα και αγάπη και στον κ. Κουλκουδίνα υγεία και δυναμη καθ’ όλη τη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!