Φίλες και φίλοι,
αγαπητοί συνάδελφοι,
Για όλους εμάς τους ανθρώπους της αγοράς, οι ημέρες της πασχαλινής περιόδου σηματοδοτούν την ψυχική μας ανάταση ταυτοχρόνως με την εντατική μας προσπάθεια που θα πρέπει να καταβάλουμε ώστε να αντεπεξέλθουμε στις πραγματικά αυξημένες επαγγελματικές μας υποχρεώσεις με την αποδοτική μας εργασία και αφοσίωση.
Προσωπικά σας εύχομαι ολόψυχα δύναμη, πίστη στις δυνατότητές μας, αλληλεγγύη και συνεργασία για να μπορέσουμε να σταθούμε όρθιοι, δημιουργώντας τις προϋποθέσεις για ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πιερίας και αυτό το Πάσχα στέκεται και θα συνεχίσει να στέκεται δίπλα σας, παροτρύνοντας όλους τους καταναλωτές να στηρίξουν την τοπική αγορά και τις επιχειρήσεις μας.
Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση με υγεία και δύναμη.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πιερίας
Ο Πρόεδρος
Ηλίας Χατζηχριστοδούλου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!