Ιδιαίτερα θερμή υποδοχή επεφύλαξαν οι κάτοικοι της Βροντούς στον υποψήφιο Βουλευτή Πιερίας της ΝΔ κ. Σάββα Χιονίδη.
Σε μια προεκλογική ομιλία που είχε μεγάλο παλμό οι κάτοικοι της Βροντούς επιβεβαίωσαν την εμπιστοσύνη στο πρόσωπο του υποψήφιου Βουλευτή. Είχαν μία μάλιστα μια ιδιαίτερα γόνιμη συζήτηση για τα πεπραγμένα της κυβερνητικής θητείας, με επίκεντρο τον αγροτικό τομέα.
«Μαζί προσπαθήσαμε, παλέψαμε και καταφέραμε πολλά για την αγροτικό κόσμο της Πιερίας. Μαζί εξάλλου θα συνεχίσουμε ακόμα πιο δυναμικά και την επόμενη τετραετία για να κάνουμε τα προϊόντα της πιερικής γης περισσότερο αναγνωρίσιμα και ανταγωνιστικά»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!