Το πιο ζεστό χειροκρότημα επεφύλαξαν οι κάτοικοι του Λιτοχώρου στον υποψήφιο Βουλευτή Πιερίας της ΝΔ κ. Σάββα Χιονίδη, σε μία προεκλογική ομιλία με μεγάλο παλμό.
Στη σκιά του μυθικού βουνού του Ολύμπου, ο κ. Χιονίδης μίλησε με φίλους και συμπολίτες για τον Όλυμπο και την ευρύτερη ανάπτυξη τουριστική ανάπτυξη της περιοχής. Αναφέρθηκε στις προτεραιότητες της κυβέρνησης και στο πώς θα γίνει το Λιτόχωρο ένα τοπόσημο τουριστικού προορισμού με ταυτόχρονη αξιοποίηση του μοναδικού brand που διαθέτουμε, τον Όλυμπο, ώστε να γίνει η «σημαία της τουριστικής ανάπτυξης της περιοχής μας!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!