Μια εντυπωσιακή σε όγκο και παλμό συγκέντρωση πραγματοποίησε στο Αιγίνιο ο υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. Σπύρος Κουλουδίνας το βράδυ του Σαββάτου.
Είμαι πολύ συγκινημένος από την υποδοχή που μου επιφυλάξατε, είπε ο ίδιος, απευθυνόμενος στους πολίτες που είχαν συγκεντρωθεί και τόνισε: «Στις 21η Μαΐου θα στείλουμε το μήνυμα της νίκης. Mε την ψήφο μας θα δώσουμε μια δεύτερη ισχυρή εντολή στην προκοπή, για μία πατρίδα που θα βαδίζει υπερήφανη, σταθερά, τολμηρά και μόνο μπροστά».
Ο Σπύρος Κουλκουδίνας στην ομιλία του ανέπτυξε τις προγραμματικές θέσεις της Ν.Δ. για την επόμενη τετραετία, έκανε εκτενή αναφορά στο έργο που παρουσίασε η κυβέρνηση και τις προκλήσεις που αντιμετώπισε με επιτυχία από το 2019 έως σήμερα και έκανε αναλυτική παρουσίαση των προτάσεων του για τους τομείς της Υγείας και της αγροτικής ανάπτυξης.
Χαίρομαι και συγκινούμαι από τη συγκινητική υποδοχή. Είμαι βέβαιος ότι και η Βόρεια Πιερία θα στείλει την Κυριακή το βράδυ το μήνυμα νίκης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!