Σε προσαγωγή τεσσάρων οπαδών της σκωτσέζικης Χαρτς, η οποία αντιμετωπίζει σήμερα τον ΠΑΟΚ για την προκριματική φάση του Conference League, προχώρησαν χθες αστυνομικοί στη Θεσσαλονίκη.
Οι οπαδοί διαπληκτίστηκαν μεταξύ τους στην περιοχή των Λαδάδικων, όπου είχαν βγει για διασκέδαση.
Ένας εξ αυτών συνελήφθη επειδή κατείχε μικροποσότητα κοκαΐνης, ενώ οι υπόλοιποι αφέθηκαν ελεύθεροι.
Σε βάρος του 24χρονου συλληφθέντα σχηματίστηκε δικογραφία, με την οποία οδηγείται στον εισαγγελέα πρωτοδικών Θεσσαλονίκης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!