Με χθεσινή του ανάρτηση ο επιχειρηματίας και πρώην Περιφερειακός Σύμβουλος, απόστολος Τζόβας, αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να ανακοινώσει τις επόμενες μέρες, τη συμμετοχή του στις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές πρώτου βαθμού στο δήμο Δίου- Ολύμπου.
Στη χθεσινή ανάρτηση από τη Γαλαρία στο κάστρο του Πλαταμώνα, μαζί με τον Περιφερειακό Σύμβουλο Ηλία Παπανικολάου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!