Ο Σύλλογος “Μέριμνα Παιδιού Κατερίνης” διοργανώνει σε συνεργασία με την Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση του νομού Πιερίας το 8ο Τουρνουά καλαθοσφαίρισης UNITY μικτών ομάδων ειδικών και τυπικών σχολείων με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με αναπηρία (3/12) στην Κατερίνη.
Για μία ακόμη χρονιά οι νέοι της ¨Μέριμνας Παιδιού Κατερίνης¨ γιορτάζουν την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με αναπηρία (3/12) διοργανώνοντας το 8ο Τουρνουά καλαθοσφαίρισης UNITY που αποτελεί πια θεσμό και θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή μικτών ομάδων ειδικών και τυπικών σχολείων την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023, ώρα : 10.00 στο Β΄ΔΑΚ (κλειστό γυμναστήριο). Η εκδήλωση τελεί υπό την αιγίδα της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!