Μετά το πλιάτσικο στα στολίδια του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στην πλατεία Κλαυθμώνος, σειρά φαίνεται πώς πήρε το δέντρο που στόλισαν στα Σεπόλια.
Συγκεκριμένα, το χριστουγεννιάτικο δέντρο που βρίσκεται στο κέντρο των Σεπολίων και ειδικότερα στην πλατεία Αγίου Μελετίου, παρουσιάζει μια παρόμοια εικόνα με αυτή που είδαμε χθες στο δέντρο που έστησε ο Δήμος Αθηναίων στην πλατεία Κλαυθμώνος.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση, το πλιάτσικο είναι μικρότερης έκτασης, καθώς οι πλιατσικολόγοι πήραν μόνο τα στολίδια που έφταναν και δεν χρησιμοποίησαν σκάλα, όπως στην περίπτωση της πλατείας Κλαυθμώνος.
Αδιευκρίνιστο παραμένει το αν οι επιτήδειοι κλέβουν τις μπάλες για να στολίσουν το σπίτι τους, για να πουλήσουν τις μπάλες ή αν είναι μια νέα τάση.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!