Φωτογραφίες που αποτύπωσε ο φακός της Στέλλας Τζιτζιλή στην Αστική Σχολή.
Η Έκθεση Φωτογραφίας, σε συνδιοργάνωση με το Αυτοτελές Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Ισότητας των Φύλων, εγκαινιάστηκε σήμερα, παρουσία πολλών φίλων της τέχνης και του πολιτισμού, και θα διαρκέσει μέχρι τις 3 Δεκεμβρίου 2023.
Στη διάρκεια της έκθεσης, στελέχη του Κέντρου Συμβουλευτικής Υποστήριξης Γυναικών Δήμου Κατερίνης, ενημέρωσαν για τις υπηρεσίες του δικτύου. Την εκδήλωση συντόνισε η Μαρία Καρανίκα, αρχαιολόγος, ενώ χαιρετισμό απεύθυναν ο πρόεδρος του Οργανισμού Πολιτισμού Γιάννης Νταντάμης και η δημ.σύμβουλος Παρθένα Μακρίδου - Παρτσαλίδου.
Δείτε φωτορεπορτάζ απο την εκδήλωση:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!