Βόλτα στους κεντρικούς δρόμους της Κηφισιάς έκανε την περασμένη Παρασκευή (24/11) ο Στέφανος Κασσελάκης, στο περιθώριο της συνάντησης που είχε με ανθρώπους της Εστίασης για το νέο φορολογικό νομοσχέδιο. Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ είχε μια τυχαία συνάντηση με τον τράπερ Snik, με τον οποίο είχε έναν απολαυστικό διάλογο, καθώς αποδείχθηκε ότι ο ένας δεν γνώριζε τον άλλον.
Ο Στέφανος Κασσελάκης συστήθηκε με τον γνωστό τράπερ να τον ρωτά από ποιο κόμμα είναι κι αυτός να απαντά «ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία».
«Φαίνεσαι καλός, δυνατός», είπε ο Snik, με τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ να του απαντά: «Και εσύ έχεις P&G (σ.σ. ο Snik φορούσε φόρμα της ποδοσφαιρικής ομάδας της Παρί σεν Ζερμέν), μου αρέσει».
Στη συνέχεια ο δημοσιογράφος του ANT1 ρώτησε τον Snik αν θα τον ψηφίσει στις εκλογές κι αυτός απάντησε: «Δεν έχω ψηφίσει ποτέ φίλε, θα το σκεφτώ».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!