Το Σάββατο 25 Νοεμβρίου πραγματοποιήθηκε με επιτυχία ο South Olympus forest trail 54 χλμ Pourlia Trail. Ένας αγώνας ορεινού τρεξίματος μέσα στον ορεινό όγκο του Κάτω Ολύμπου, με μία διαδρομή που κινείται σχεδόν 100% μέσα σε δάσος, φτάνοντας στην λίμνη Κατή σε ύψος 1300 μέτρων, και με κατάληξη το παραδοσιακό χωριό του παλιού Παντελεήμονα.
Η Διασωστική Ομάδα Πιερίας, παρείχε την υγειονομική- διασωστική κάλυψη του αγώνα.
Η Ομάδα μας συγχαίρει τους διοργανωτές, τους εθελοντές και εύχεται καλή αποκατάσταση σε όλους τους αθλητές.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!