Σάββατο 09/12 & ώρα 12:30 μ.μ. στο Γυμναστήριο Τ9 του Σιδηροδρομικού Σταθμού
Η Ελληνική Κωπηλατική Ομοσπονδία Φιλάθλων Ναυτικών Σωματείων, ο Δήμος Κατερίνης και ο Ναυτικός Όμιλος Κατερίνης, σας προσκαλούν στο 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστής Κωπηλασίας, που θα διεξαχθεί το Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 2023, στο Γυμναστήριο Τ9 του Σιδηροδρομικού Σταθμού Κατερίνης, στις 12.30 μ.μ.
Το Γυμναστήριο Τ9, αναμένεται να….. μεταμορφωθεί, σε μια κωπηλατική αρένα με τα εργόμετρα να παίρνουν φωτιά από εκατοντάδες αθλητές κι αθλούμενους όλων των ηλικιών. Παράλληλα, μοναδικές εικόνες και ενθουσιώδες κλίμα αναμένεται από το φίλαθλο κοινό, δίνοντας έτσι ώθηση στους συμμετέχοντες. Παρούσα θα είναι και όλη η κωπηλατική οικογένεια: Ολυμπιονίκες, παγκόσμιοι πρωταθλητές, πρωταθλητές Ευρώπης, βαλκανιονίκες, πανελληνιονίκες κ.α.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!