Την Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023 , μετά τη θλιβερή είδηση του θανάτου του συναδέλφου Αρχιτέκτονα Μηχανικού Κων/νου Παπαδόπουλου συνεδρίασαν εκτάκτως από κοινού η Νομαρχιακή Επιτροπή ΤΕΕ Πιερίας και το Δ.Σ. του Συλλόγου Διπλωματούχων Μηχανικών Ν. Πιερίας και αποφάσισαν τα παρακάτω:
1. Να παραστεί αντιπροσωπεία στη νεκρώσιμη ακολουθία.
2. Να εκφράσουν τα συλλυπητήρια στην οικογένεια.
3. Αντί στεφάνου, να προβεί σε χρηματική δωρεά στη Μέριμνα Παιδιού Κατερίνης στη μνήμη του εκλιπόντος Συναδέλφου.
4. Να δημοσιευθεί το παρόν στον τοπικό τύπο.
ΓΙΑ ΤΗ Ν.Ε. ΤΕΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΔΜΠ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΝΤΖΙΑΡΙΔΗΣ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!