Στην τελετή ορκωμοσίας του Περιφερειάρχη κ. Απόστολου Τζιτζικώστα και του νέου Περιφερειακού Συμβουλίου, που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Φουαγιέ Μ1 του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης, παραβρέθηκε σήμερα ο νεοεκλεγείς Δήμαρχος Πύδνας-Κολινδρού κ. Χρήστος Κομπατσιάρης.
Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης ο κ. Κομπατσιάρης είχε την ευκαιρία να συναντηθεί τόσο με τον ίδιο τον κ. Τζιτζικώστα και ν’ ανταλλάξει ευχές μαζί του αλλά και πολύ ενδιαφέρουσες σκέψεις και απόψεις, όσο και με τον Περιφερειάρχη Αττικής κ. Νίκο Χαρδαλιά, αλλά και την Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας κ. Σοφία Μαυρίδου.
Το κλίμα ήταν εορταστικό και φιλικό και τα πολιτικά πηγαδάκια είχαν την τιμητική τους, καθ’ όλη την διάρκεια της βραδιάς. Περισσότερο ρεπορτάζ αλλά και φωτογραφίες από την εκδήλωση θα έχουμε αύριο στην εφημερίδα μας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!