Με παλμό και εθνική υπερηφάνεια πραγματοποιήθηκε στην ενορία Αγίας Άννης Κατερίνης εόρτια εκδήλωση για την 25η Μαρτίου.
Στην κατάμεστη αίθουσα εκδηλώσεων του Ιερού Ναού Αγίας Άννης Κατερίνης παρουσίασαν τα παιδιά των κατηχητικών συνάξεων της ενορίας εορταστική εκδήλωση για την εθνική μας επέτειο.
Οι παρευρισκόμενοι απήλαυσαν ύμνους και τραγούδια από την παιδική και νεανική χορωδία, ποιήματα και Πατερικά κείμενα για τη διπλή εορτή, παραδοσιακούς χορούς από το χορευτικό της ενορίας και ένα θεατρικό δρώμενο με πολλά μηνύματα.
Η ενορία συγχαίρει όλα τα παιδιά, τους καλούς γονείς τους και όσους κοπίασαν για την πραγματοποίηση της ωραίας εκδήλωσής.
Ζήτω η ελευθερία μας!
![Τίμησαν Την Επέτειο Της 25Ης Μαρτίου Στον Ιερό Ναό Αγίας Άννης Κατερίνης 1 Agia Anna Giorti 25Martiou 2](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/03/agia_anna_giorti_25martiou-2-1024x768.jpg)
![Τίμησαν Την Επέτειο Της 25Ης Μαρτίου Στον Ιερό Ναό Αγίας Άννης Κατερίνης 2 Agia Anna Giorti 25Martiou 4](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/03/agia_anna_giorti_25martiou-4-1024x768.jpg)
![Τίμησαν Την Επέτειο Της 25Ης Μαρτίου Στον Ιερό Ναό Αγίας Άννης Κατερίνης 3 Agia Anna Giorti 25Martiou 5](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/03/agia_anna_giorti_25martiou-5-1024x768.jpg)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!