Η σημαία είναι ένα πολεμικό σύμβολο και όχι βραβείο αριστείας, και κανονικά πρέπει να την σηκώνουν Έλληνες και Ελληνίδες στο γένος, με ήθος και αθλητικό παράστημα.
Ωστόσο, στις παρελάσεις συναντήσαμε αλλοδαπούς οι οποίοι κρατούσαν την σημαία μας και «καμάρωναν», ενώ τα ελληνόπουλα είχαν παραμεριστεί.
Η σημαία είναι πολεμικό σύμβολο και όχι βραβείο αριστείας ( με ή χωρίς εισαγωγικά) . Την σημαία πρέπει να την σηκώνει μαθητής ή μαθήτρια Έλληνας/ίδα στο γένος, με ήθος και αθλητικό παράστημα. Ούτε ν€γροι ούτε παχύσαρκα νερντακουλα! pic.twitter.com/KvvycY3oYl
— Славко Филиповић Z⭕V 🇬🇷🇷🇸🇷🇺🇵🇸🇸🇾🇱🇧. (@SlavFil072) March 25, 2024
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!