Το γνωστό τραγούδι «Απολύομαι και τρελαίνομαι» επέλεξε να χορέψει ο Στέφανος Κασσελάκης για να γιορτάσει την ολοκλήρωση της στρατιωτικής του θητείας, όπως φαίνεται και σε βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου.
@djzafirislogothetidis #kasselakis #ellinikosstratos #fantaros #djzl #djzafirislogothetidis #athensgreece #2024 ♬ πρωτότυπος ήχος - djzafirislogothetidi
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ορκίστηκε στη Θήβα την Παρασκευή, ανήμερα των 36ων γενεθλίων του, πήρε την προβλεπόμενη πενθήμερη άδεια και πλέον μένει η επιστροφή του στις 3 Απριλίου για να πάρει το χαρτί της απόλυσής του.
«Έτοιμοι για τις νέες μάχες που έχουμε να δώσουμε»
Ο Στέφανος Κασσελάκης γιόρτασε τα 36α γενέθλιά του σε γνωστό μπαρ στου Ψυρρή, μετά και την ορκωμοσία του στη Θήβα, συνοδευόμενος από τον σύζυγό του Τάιλερ Μακμπέθ, έχοντας δίπλα του φίλους, στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ και υποψηφίους ευρωβουλευτές του κόμματος.
Μετά την ολοκλήρωση του πάρτι, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έστειλε ευχαρίστησε όσους του ευχήθηκαν κι έστειλε το μήνυμά του για την επόμενη μέρα μέσα από μία ανάρτηση που έκανε στο Instagram.
«Γενέθλια γεμάτα κόσμο. Φίλοι, συνεργάτες, σύντροφοι. Έτοιμοι για τις νέες μάχες που έχουμε να δώσουμε. Για τον προοδευτικό κόσμο, για την πατρίδα μας. Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!», έγραψε χαρακτηριστικά, συνοδεύοντας την ανάρτησή του με αρκετές φωτογραφίες από το πάρτι.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!