Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής των Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και ο Γιάννης Κούσης.
Ο κ. Κούσης δραστηριοποιείται περισσότερα από 10 χρόνια στον τομέα της εστίασης.
Διατηρεί στον Κορινό τα τελευταία τρία χρόνια το καφέ «Κουσκούς» στην οδό Β. Κωνσταντίνου 10 και από πέρυσι την πιτσαρία «La casa pizza», επίσης στον Κορινό, στην οδό Β. Κωνσταντίνου 16.
Έχει σπουδάσει στο εξωτερικό μηχανολόγος – μηχανικός.
Ο κ. Κούσης είναι παντρεμένος με την Μαρία Στεργίου και έχουν μια κόρη.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!