Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και ο Θανάσης Μέγας.
Ο κ. Μέγας έχει από το 1997 την βιοτεχνία παραγωγής ντόνατς «ΑΦΟΙ ΜΕΓΑ» που βρίσκεται στο 2ο χιλιόμετρο Κατερίνης Γανόχωρας.
Διαθέτει τα καταστήματα «MEGAS DONUTS » στην Κατερίνη, στην οδό Χατζόγλου 33, καθώς και στην Λεπτοκαρυά.
Είναι Αντιπρόεδρος του Σωματείου Ζαχαροπλαστών Ν. Πιερίας.
Είναι παντρεμένος με την Ελένη Πεζή και έχουν τρία παιδιά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!