Σε ρινγκ μετατράπηκε το κλαμπ που εμφανίστηκε την τελευταία ημέρα του Αυγούστου ο Snik - Πανικόβλητοι έτρεχαν να φύγουν οι πελάτες - Δείτε βίντεο
Την τελευταία ημέρα του Αυγούστου ο Snik είχε προγραμματισμένο live σε γνωστό κλαμπ στην παραλία της Κατερίνης και μάλιστα από νωρίς είχε ανεβάσει εικόνα όπου μαζί με την παρέα του έτρωγαν σε μαγαζί της περιοχής.
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-09-01/snik-katerinipng.png)
Λίγες ώρες αργότερα όμως το μενού είχε... μπουνιές καθώς η εμφάνισή του έγινε κάτι παραπάνω από ροντέο καθώς δεν συνεπλάκησαν απλά πελάτες του κλαμπ, αλλά συμμετείχε κανονικά και ο ίδιος στον καβγά που ξέσπασε.
@kraniwtou Χαλαρά μετα από δυο μπουκάλια @snik #snik ♬ πρωτότυπος ήχος - Ανδριάνα Κρ.
Το μαγαζί που εμφανιζόταν ο γνωστός καλλιτέχνης είχε γεμίσει από νεαρά παιδιά που απολάμβαναν τα κομμάτια του, όμως κάποια στιγμή η κατάσταση άρχισε να εκτροχιάζεται επικίνδυνα.
Όπως μπορείτε να δείτε και στα βίντεο που ήδη έχουν αρχίσει να κυκλοφορούν στα social media, για λόγο που μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει γνωστός, ο Snik πήδηξε από τη σκηνή προς το κοινό όπου ήδη είχε αρχίσει να υπάρχει ένταση. Από εκεί και πέρα ξέφυγε η κατάσταση.
Το μαγαζί μετατράπηκε σε ρινγκ με τις αντιμαχόμενες πλευρές να είναι χωρισμένες σε δύο... στρατόπεδα. Η μία ήταν του γνωστού τράπερ και η άλλη μίας παρέας πελατών.
Άρχισαν λοιπόν να πέφτουν μπουνιές, κλωτσιές, ενώ κάποιος είχε πάρει ακόμα και μία καρέκλα για να χτυπήσει κάποιον που είχε βάλει στο... μάτι. Μάλιστα, στον αέρα άρχισαν να «πετάνε» και ποτήρια, τα οποία τραυμάτισαν τουλάχιστον ένα άτομο, το πρόσωπο του οποίου γέμισε αίματα.
Προς το παρόν δεν έχει γίνει γνωστό αν υπήρξε επέμβαση της αστυνομίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!