Η προγραμματισμένη για χτες Κυριακή 11/06 συναυλία με τίτλο: “…..από όλα τα τραγούδια μας” αναβλήθηκε λόγω καιρικών συνθηκών. Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14/06 – ώρα 20:30, στον ίδιο χώρο (Θεατράκι Εκκλησιαστικού Γηροκομείου, Αγία Σοφία - Προσήλιο).
Την μουσική εκδήλωση διοργανώνει ο Σύλλογος Μουσικοφίλων «Πέτρος ο Πελοποννήσιος», με την υποστήριξη του Οργανισμού Πολιτισμού Δήμου Κατερίνης και της Ιεράς Μητροπόλεως Κίτρους, Κατερίνης & Πλαταμώνος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!