Ο λόγος για τα εγκαίνια της Έκθεσης φωτογραφίας με θέμα "Πρόσφυγες στην Πιερία" & την παρουσίαση αρχειακού υλικού από το τμήμα Γ.Α.Κ. Πιερίας.
Παράλληλα, για την Έκθεση φωτογραφίας του Θάνου Κόσυβα: "Προσφύγων Οικ(ε)ίες Μνήμες".
Ακολουθεί φωτορεπορτάζ απο τα σημερινά εγκαίνια της έκθεσης:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!